Battlestar Galactica&They Have a Plan

battlestar_galactica_season_4_image

Son yılara damgasını vurmuş ve içinde aslında derin bir felsefe barındıran 4 sezon süren dizi Battlestar Galactica bir kaç ay evvel kimilerine göre ‘saçma’ kimilerine göre ‘gerektiği’ şekilde bitti. Fanatiklerinin hala arada sırada açıp izlediği bir dizi olan Battlestar Galactica ‘nın müziklerini yapan Bear Mccreary’nin geçen günlerde satışa çıkan Battlestar Galactica Season 4 – OST ile fanatikleri mest etmişti .

Dizi sonu farklı ve tepkili bitmişti evet. Fakat dizinin her bölümünün başında yazan ve başlıkta da belirttiğim gibi ‘they have a plan (onların bir planı var ? ) şeklinde bir cümle ile bölümleri başlayan battlestar galactica dizisinin filmi Battlestar Galactica: The Plan amazonun sitesinde 27 ekimde satışa çıkıcak.

Filmin yayın kanalında yayınlanıp yayınlanmayacağı hakkınde bir açıklama yapılmazken filmin diziden kalan bütün soru işaretlerini kaldıracağı yönünde beklentiler bulunmakta.

Prison Break dizisininde bu şekilde bittiğini , 4.sezonda sıkılan izleyicinin Prison Break:Final ile ağlayarak diziyi arşivlediğini bilmekteyiz [ en azından ben :) ]

Battlestar Galactica içinde kafalarda kalan soru işaretlerini bitirmesini temenni ederek trailer ile sizi başbaşa bırakıyoruz..

Her zaman söylediğimiz gibi So say we all…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir