Coca Cola Reklam Müziği Ocak 2016

Coca Cola’nın Ocak 2016 itibariyle ekranlarda dönmeye başlayan reklamında çalan şarkı var ya, hani şu sürekli tadını çıkart dediği. Yoksa tarife gerek yok mu? Siz de mi aynı hastalıktan muzdaripsiniz? Bu şarkıyı kimin söylediğini, hangi şarkı olduğunu arıyorsunuz. Öncelikle söylemeliyim adı merak edilip bir türlü bulunamayan şarkıların başvuru kaynağı Linklup.com her zaman olduğu gibi doğru adres. Şimdi size size bir iyi bir de kötü haberim var.

Öncelikle şunu söyleyeyim şarkı Coca Cola reklamı için özellikle hazırlanmış bir şarkıdır. Dünyanın farklı ülkelerinde aynı müzik üzerine yayınlandığı ülkenin kendi dilinde yayınlanmaktadır.

Türkçe versiyonunu Ozan Anlaş seslendirmiş ve bence hakkını fazlasıyla vermiştir. Hatta orjinalinden bana göre daha da güzel olmuştur.

Aşağıda Coca Cola Reklamı ve Türkçe reklam müziği ve hemen altında orjinal Coca Cola reklamı İngilizce olarak ve tabi hepsinin altında da bu kısa ve sımsıcak şarkının sözleri olur da ararsınız diye…

Hadi iyisiniz, sizi yine karın ağrısından kurtardım:)

Coca Cola reklamında çalan şarkı (Türkçe)

Coca Cola reklamında çalan şarkı (İngilizce)

 

Coca Cola Tadını Çıkar Sözleri

Haydi durma,
birlikte olsak burda
aşkla sarılınca
tadını çıkart
coca cola ile
birlikte olsak burda
aşkla sarılınca
tadını çıkar

“Coca Cola Reklam Müziği Ocak 2016” üzerine 2 yorum

  1. Gerçekten böyle bir site olduğuna inanamıyorum, tamamen aynı duyguları yaşadığım insanların olduğunu bilmek beni çok şaşırttı :) ayrıca şarkıyı söyleyeni bulmama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim :)

  2. şarkı harika! haydi durma,birlikte olsak burda aşkla sarılınca tadını çıkar!oooooo coca colayla birlikte olsak! burda,aşkla sarılınca tadını çıkar! :9 ;) :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir