Football Manager 2010 Türkçe Geliyor

fm2010
Championship Manager’in uzun yıllar süren başarısıyla sağlamlaşan yerine önce göz diken sonra da futbol menajerliği oyunlarının en iyisi ünvanını elinden alan Football Manager serisi için bu aralar çok güzel bir kampanya başlatıldı.

Turksportal.net’in gayretleriyle başlatılan kampanyada severek oynadığımız Football Manager oyununun 2010 sürümünün orjinalinde Türkçe olması. Kampanyanın amacı Football Manager 2010 çıktığı zaman Türkiye’den 10.000 kişinin “orijinal oyunu alacağım” sözü vermesi. Verilen sözün her hangi bir bağlayıcılığı yok. Ancak ilerleyen zamanlarda daha çok oyunda Türkçe dilini görmek istiyorsak önemli bir dönemeç olduğunu bilmekte fayda var.

Şu an kampanyada 8255 imza toplanmış ve toplanan imzalar 10.000’e ulaştığında Football Manager’in yapımcısı Sports Interactive ile paylaşılacak.

Oyun, dijital ortamdan indirilerek, mağaza fiyatlarından daha ucuz fiyata satın alınabilmektedir. STEAM web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilir dijital satın alımlar tahmini olarak 60 TL, mağaza satış fiyatları 90 TL’dır. Ayrıca yurt dışından zavvi.co.uk gibi sitelerden oyunu 43 TL gibi bir rakama sipariş edebilirsiniz.

“Football Manager 2010 Türkçe Geliyor” üzerine 2 düşünce

  1. hocam site süper fakat çok yavaş konu ekleniyor sienin hitini artırmak için sürekli face de fln paylaşıyorum konuları.

    1. Güzel yorumun ve katkıların için teşekkür ederim. Siteyle ilgilenmek, yeni konu bulmak ve eklemek emek ve ciddi zamanımı alıyor.

      Sağolsunlar bir kaç arkadaşım bu konuda zaman zaman yardımcı oluyorlar ama genelde yük sırtımda. Her zaman bu konuda gayret göstermek istememe rağmen kimi zaman o enerjiyi ve vakti bulamıyorum kendimde. Bu dönemler onlardan biri ve geçici…

      Bir şeyler eklemediğim zaman ben de rahatsızlık hissediyorum ama rastgele abuk bir konu eklemek yerine ilgi duyulacak güzel konular eklemeye gayret ediyorum ki bu da bazen hiç bir şey eklememeye kadar varabiliyor:) Uyarın için teşekkürler. Biraz daha ilgi gerekiyor Linklup’le anlaşılan. Ziyaretlerinin devamını bekliyorum…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir