Imageshack’den Türkiye’ye Sınırlama

Bildiğiniz gibi imageshack sitesi en çok kullanılan resim upload sitelerindendir. Ancak bundan sonra tercihlerimiz arasında ilk sırayı almayacak gibi duruyor.

Imageshack’ın hayata geçirdiği yeni uygulamayla artık resim upload ettiğinizde bu resimleri sitenizde yayınlamak istiyorsanız sitenizi kayıtlı hale getirmeniz gerekiyor. Bunun için ana ekranda “Registed Domain” kısmını seçip site veya sitelerinizi girmeniz yeterli. Ancak en büyük sıkıntı burdan sonra başlıyor.

Bundan böyle Türkiye’den imageshack serverlerinde paylaşılan bir fotoğrafı görüntülemek istiyorsanız imageshack’e üye olmanız gerekiyor.

Bu sitenize gelen ziyaretçilere veya üye olduğunuz bir forumda paylaştığınız bir konuda açıklayıcı bir fotoğraf eklemek istediğinizde sorunla karşılaşacaksınız demek oluyor. Şayet imageshack’e bir resim yüklediğinizde bu resmin başkası tarafından görünmesini istiyorsanız karşıdaki kişinin imageshack’e üye olması gerekiyor. Üyelik ücretsiz olsa da bir çok kişinin resim görüntülenemiyor diye üye olmak yerine sayfa görüntülenemiyor diye sayfayı terkedeceği aşikar.

“Imageshack’den Türkiye’ye Sınırlama” üzerine 2 yorum

  1. geri döndüm :)) özlemişim linklupu :)) artık en iyi siteleri bekleriz senden hangileri diye :)

    1. Oooo Speedy_fb hoşgeldin… Nerelerdeydin yahu uzun süre oldu görüşmeyeli.. Biz buralarda aynı tempoda takılıyoruz işte. Her gün birşeyler yayınlamaya gayret ediyoruz:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir