Kategori arşivi: Komik

Barely Legal Pawn (Türkçe Altyazılı)

Efsane dizi Breaking Bad’in muhteşem ikilisi Mr. White (Bryan Cranston) ve Jessie Pinkman (Aaron Paul)’a Julia Louis-Dreyfus’un eşlik ettiği kısa filmde Emmy ödülünü paraya çevirmeye çalışan bir oyuncunun rehinci dükkanında yaşadıkları anlatılıyor.

Bir süre önce final yapan diziyi özleyen izleyiciler için bir parmak da olsa bal niteliğinde.

Türkçe Altyazı çevirisi Mercilezz

Dikkat: Altyazıları göremiyorsanız Youtube’den altyazıyı açma seçeneğini aktif etmeniz gerekmektedir.

Taksi Durağından Eğlenceli, Sıradışı Yeni Yıl Takvimi

Aralık ayı takvim düzenleyen firmaların takvimlerini basıp dağıttığı bir aydır. Gelecek yıla dair basılan tavkimlerin çoğu birbirinin kopyası olurken kimileri de özgün olur.

New York’un ünlü taksi duraklarından biri olan Big Apple sürücüleri’de yeni yıl için ilginç, eğlenceli ve oldukça özgün bir takvim hazırlamışlar. Taksi durağının neşeli sürücüleri aynen Pirelli takvimlerinin güzel takvim kızları gibi “iç gıcıklayıcı” pozlar vermişler. Taksi Durağından Eğlenceli, Sıradışı Yeni Yıl Takvimi yazısına devam et

Sıradan Durumları Komikleştiren Çizer

Dikkat ediyorum da insanların birbirlerine olan tahammülleri ne kadar azalmış. Buna kendim de dahilim.

Çabuk sinirlenen, ani saldırganlaşan, birbirine saygısız, fevri garip bir dünya olduk çıktık. Bunun nedenini araştırmak, bulmak elbette sosyologların işi… Benimse bu konuda gördüğüm sebepler insanların kendilerini dünyanın merkezi sanması, ekonomik sebepler ve insanların gülmüyor olması. Gülmekten kastım başka insanların hatalarıyla dalga geçmek değil tabi. Hayatta gülecek birşeyler bulabilmek, hayatı öyle algılamaya çalışmak belki biraz olsun insanı rahatlatabilir.

Çizer October Jones’in (gerçek adı Joe Butcher) gerçek hayatla çizimlerini buluşturduğu nokta da belki hayatın bu ciddi havasını biraz olsun dağıtabilecek noktada.

Kaynak: Twitter Sıradan Durumları Komikleştiren Çizer yazısına devam et