Linklup.com’da Herkes Yazar

Linklup.com’un 4.ncü yaşına girmesine az kaldı. Hemen hemen 4 yıldır elimden geldiğince, dilim döndüğüncü ve enerjim yettiğince ilginç bulduğum konuları burada paylaşmaya çalıştım. Sitemizin sloganı da hepinizin bildiği üzere “kendi enerjisini kendisi üreten blog”. Bu enerjiyi sizlerin de katkılarınızla, ilginç bulduğunuz yazıları katarak arttırmanın vakti geldi hatta çoktan gelmişti bile. Fakat üşengeç ve ihmalkar bendeniz bir türlü vakit bulup da bu konu üzerine eğilemediğimden bu zamana kadar sarktı.

Öncelikle istiyorum ki sizlerin ilginç ve yazmaya değer bulduğunuz yazıları burada sizlerin ismiyle yayınlayalım. Yayınlarken hem blogumuz şenlensin hem de sizler için de akacak bir mecra daha olsun, tümden bir sinerji oluşsun. Yazı yazarken dikkat edilmesi gereken bir kaç mühim kriter var. Onlar ihlal edilmediği ve blog yapısına uygun olduğu sürece yayınlar, gül gibi geçiniriz. Kurallar aslında çoğunuzun tahmin edeceği bir takım ana başlıklardan oluşuyor;

Yazılar kişi ya da kurumları rencide edici hakaret, küfür, ağır pornografik görüntüler, reklam amaçlı içerik, flood, spam vs.. içerikli olmamalıdır. Bunun dışında filitreye takılan istisnai durumlar olabilir, sorularınız ve sorunlarınız olursa elimden geldiğince bilgilendirmeye çalışırım.
Ayrıca şu da var ki yazılar Linklup.com’un çizgisine uygun olmalıdır. “O ne demek?” derseniz  3-5 sayfa gezerseniz ne demek istediğimi kolaylıkla anlarsınız.

Yazıları yazarken başkalarının yazılarını kopyala/yapıştır şeklinde göndermemeniz, bir yazıya kendi yorumunuzu katmanız önemlidir. Yazacağınız yazıya ait resim/fotoğraf, video ve link gönderilmesi, yazının kaynağının belirtilmesi gibi konulara özen gösterilmesi bir yazının daha çabuk yayınlanmasını sağlayan hususlardır.

Tüm bunlara uyup Linklup.com’da yazılarını yayınlamak isteyen hevesli ve heyecanlı arkadaşlara her zaman kapımız açık…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir