Model - Pembe Mezarlık

Model Pembe Mezarlık

Model - Pembe Mezarlık

Model grubunun Pembe Mezarlık şarkısı son aylarda en keyifle dinlediğim şarkılardan biri. Hatta 1.5 yaşındaki oğlum dahi sesini duyduğunda içeriden koşarak geliyor izlemek için klibi. Ailecek hastasıyız.

“Model Pembe Mezarlık” üzerine 5 düşünce

  1. Yahu Demet Akalın gibi bilumum yurdum aşiftenin çektikleri pornografik video kilplere sesini çıkarmayanlar iki tane gotik figür gördümü ötü patlayıp, aha da ilimunati deyip bir den akıl sahibi kesiliyorlar, akılları önceden durmuş, biri de dürttüğünde aha aklına ilk gelen kelamı tükürüyorlar, akıl hikmeti her daimdir, öyle ilimuati milupati olduğunda harekete geçmez.

    1. Evet öyle bir şey var bir de… Sanki topluma zarar verecek olan şeyler sadece bu bilinçaltı göndermelermiş gibi onları çözümlemeye çalışan "süper zekalar" gözlerinin önünde sahnelenen anormalliği görmezler. Sonra sanki kimsenin görmediğini görmüş zeki dedektif gibi ortalıkta millete akıl dağıtırlar.

  2. bnce şarkıda klipte mükkemel ama sende bunu UNUTMA KAZIM BİZ ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMANIZ İLLUMİNATİYLE BİLMEMNELERLE UĞRAŞMAYIZ BİZ MÜZİĞE BAKIOZ BİZİ DİĞERLERİ İLGİLENDİRMEZ AYRICA MADEM KLİBİ +18 ÜZERİ VE SANA GÖRE KÖTÜ SEN NİE İZLİON BAS GİT

  3. utanmıyormusun 1,5 yaşındaki çocuğa illuminati aşılamaya, kendin dinleyeceksen dinle, çocukları kötü yönde etkileme +18 bir klip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir