Perde Modelleri

 PERDE MODELLERİ VE KULLANIM ALANLARI

Tül seçenekleri arasında brillant tül perde modelleri, linens tül modelleri, taç tül modelelleri, ecobella tül modelleri, persan tül modelleri, brillife tül modellerive verdi tül modelleri kartelalarından seçilebilir. Seçilen tül modelleri ile fiyatları ürünlerin pullu, boncuklu, fransız benzeri özelliklerine göre fiyatlandırılabilir.  Zemin modelleri ile kalitesi de tülün  fiyatları konusunda belirleyici bir usurdur. Çünkü kaliteli, sarkmayan bir tül zemininin fiyatları daha pahalıdır.

STOR PERDE NASIL TEMİZLENİR

2009 ve 2010 yılında daha çok dantel perde modelleri kullanılmıştır. 2011 yeni tül modelleri ise daha çok zebra modelleri tercih edilmiştir.  Buda bize mekanizmalı ürünlerin önümüzdeki yıllarda pazar payını yükselteceğini göstermektedir.
Modern perde modelleri arasında, japon modelleri, ip ile ipli modelleri, kruvaze modelleri, bunların siyah, beyaz, renklerinden olan çeşitleri modelleri tercih edilebilir. Şimdi isterseniz renkler ve uygulanması gereken mekanları kısaca gözden geçirelim. Beyaz, özelikle sağlık yada hijyeni vurgulamak istenen mekanların rengidir. İstikrarı güveni temsil ettiğinden ofislerde stor yada jaluzi modelleri olarak sıkça tercih edilebilir. Sizde ofisinize beyaz tonlarında stor modelleri tercih edebilirsiniz. Kuzeye bakan bir çalışma odasında kreme takın stor perde modelleri, güneşli bir odada ise griye yakın tonlarda stor ve jaluzi modelleri tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir