Savaş ve Stateji Oyunu Feudalism

Feudalism

FEUDALISM müthiş bağlayıcı, kerameti adından belli bir savaş / strateji oyunu.

Ortaçağ döneminde size ait küçük çaplı bir ordu oluşturup çok çeşitli savaş aletleriyle donatıyorsunuz. Sonra oldukça geniş haritada bölgeleri ele geçiriyor, sefere giderken yolda saldırıya uğrarsanız kendinizi savunuyor ve her kazandığınız savaştan ganimet olarak altın, silah, büyü vb.. şeylerle dönüyorsunuz. Dolayısıyla her zaferinizde daha büyük, daha güçlü bir orduya ve toprağa sahip oluyorsunuz.

Oyun denge ve mantık üzerine kurulmuş stratejinin dışında savaş alanında kendi kahramanınızı ve ordularınızı anlık yönlendirme seçeneğiyle daha da keyifleniyor. Bir anlamda çok daha büyük ordulara iyi manevralar ve doğru saldırı metodlarıyla üstün gelme şansını sizin oyun yeteneğiniz de belirliyor. Yani oyunumuzda büyüklük her şey demek değil.

Oyunun bir güzel yanı da kayıt edilebilmesi. Böylelikle yarım bıraktığınızda baştan başlama gibi sıkıcı durumlarla karşılaşmıyorsunuz. İyi oyunlar…

“Savaş ve Stateji Oyunu Feudalism” üzerine bir düşünce

  1. Bir flash oyunun bu kadar mı güzel olur? Sitenizde çok kaliteli oyun tavsiyelerinde bulunuyorsunuz. İlgiyle izliyorum. Oyun başlıklarını daha sık görmeyi umuyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir