Kategori arşivi: Sinema

Barely Legal Pawn (Türkçe Altyazılı)

Efsane dizi Breaking Bad’in muhteşem ikilisi Mr. White (Bryan Cranston) ve Jessie Pinkman (Aaron Paul)’a Julia Louis-Dreyfus’un eşlik ettiği kısa filmde Emmy ödülünü paraya çevirmeye çalışan bir oyuncunun rehinci dükkanında yaşadıkları anlatılıyor.

Bir süre önce final yapan diziyi özleyen izleyiciler için bir parmak da olsa bal niteliğinde.

Türkçe Altyazı çevirisi Mercilezz

Dikkat: Altyazıları göremiyorsanız Youtube’den altyazıyı açma seçeneğini aktif etmeniz gerekmektedir.

Sinemanın Ünlü Silahları

Sinema tarihinin en unutulmaz silahları kolleksiyonu bunlar. Hayalet Avcıları filminde hayaletleri yakalayan, John Rambo’nun elinde düşmanlara korku salan, James Bond’un elinde düşmanlara zarif ölümü tattıran, Robocop’da Star Trek’de ve Judge Dredd’de ve daha nicelerinde karakterler için yaratılmış ve en az o karakterler kadar ünlenen o sinemanın ünlü silahlar ı az aşağıda… Sinemanın Ünlü Silahları yazısına devam et

Robin Williams Hayatını Kaybetti

Amerikalı ünlü aktör Robin Williams 63 yaşında hayatını kaybetti.

Evinde ölü bulunan ünlü oyuncunun ölümüyle ilgili “intihar şüphesi” üzerinde duruluyor.

Kariyeri boyunca alkol ve uyuşturucu sorunları yaşayan Robin Williams, geçtiğimiz ay bir rehabilitasyon merkezinde tedavi görmüştü.

Türkiye’de de geniş bir hayran kitlesine sahipti olan ünlü aktörün en bilinen filmleri ‘Ölü Ozanlar Derneği’, ‘Can Dostum’, ‘Günaydın Vietnam’ ve ‘Jumanji’ idi.

Robin Williams ‘Can Dostum’ filminde göstermiş olduğu performans 1998’de en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Oscar kazanmıştı.