Sitenize Ücretsiz Oyun Ekleyin

Eğer bir blog sahibiyseniz günlük yazılarınız dışında ziyaretçilerinize eğlenceli  dakikalar geçirtmek için türlü sürprizler de hazırlamak blogunuzu bir adım öne taşır. Ziyaretçileriniz için her gün yeni oyunlar eklemek bu seçeneklerin en başında gelen seçenek. Ancak bu işin önündeki en büyük engel sitenizde oyunları host etmenin vereceği trafik ve kapasite sıkıntısı.

Türkiye’nin öncü ve en büyük oyun sitelerinden Muratca.com yeni geliştirmiş olduğu “oyun ekleme paneli” bu konuda derdinize derman olacak. Paneldeki oyunlar siteye yeni eklenenlerle birlikte sürekli güncelleniyor ve değişiyor. Bu sayede ziyaretçilerinizi her an değişen eğlenceli oyunlarla karşılama imkanına sahip olacaksınız.

Ebatları 160 * 600 ve 336 * 280 şeklinde planlanan oyun ekleme kodlarını sitenizin uygun bulduğunuz yerine ekleyebilir, kodun renklerini belirleyebilmeniz sayesinde de site temanıza en uygun biçimi seçebilirsiniz.

Eklenen kodla oyunlar yeni pencerede açılacak, bu sayede ziyaretci kaybına uğramadan ziyaretcilerinize güzel oyunlar oynatmış olacaksınız. Ayrıca web siteniz backlink ve çıkış kaybına da uğramamış olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir