Spartacus (Andy Whitfield) Öldü

Andy Whitfield

”Spartacus: Blood and Sand” dizisinin yıldızı Andy Whitfield, 39 yaşında hayata veda etti.

Son 1,5 yıldır kanser tedavisi gören Whitfield’in, Avustralya’nın Sydney kentinde hayatını kaybetti.

Whitfield, dizide Spartacus karakterini canlandırıyordu ancak hastalığı nedeniyle geçen sezon öncesi diziden ayrılmak zorunda kalmıştı.

“Spartacus (Andy Whitfield) Öldü” üzerine 9 düşünce

  1. Yıllarca ne insanlar ölüyor Filistinde 1000 lercesi Afganistanda 1000 lercesi Afrikada Bizim çöpe attığımız yiyecekleri bile bulamayarak ölen 10.000 lercesi ve ben üzülecem Andy ölmüş diye Ne hesap verecek öbür tarafta onu düşünsün bu dünyadan ne insanlar göç etti en büyüğüde Hz. Muhammet s.a.v efendimiz. Peygamberimize bile üzülemiyorsunuz elin insanına aglıyorsunuz. Lütfen yalış anlamayın oyuncu karakteri olarak Andy'i bende severdim ama biz turkler bagzen önümüzü görmekte bu şekilde zorlanıyoruz kendi halimizi bile göremiyoruz.

    1. konuşma çok fazla nealaka hz muhammet nerden çıktı salak Andy Whitfield dan konuşuyoluz adam genç yaşta kanserden ölmüş sen nedettesin nisan ekanı çennet olsun der üzüntüsünü beliltil kalpsiz doru konuş ölünün alkasından insaf

  2. ya inanmıyorum gerçekten şu anda ağlıyorum.onu çook seviyordum.allah tüm günahlarını bağışlasın.gerçekten çok üzüldüm.ilk defa böyle üzüldüm.mekanı cennet olur inşallah.

  3. baris manco ve kemal sunaldan sonra olumune uzuldugum nadir insanlardan biri Allah gunahlarini affetsin :((((

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir