StumbleUpon ile Internette Sıkılmaya Son

İnternette gezinmeleriniz bir süre sonra rutin olmaya başlayabilir. Ziyaret ettiğiniz favori bir kaç siteden sonra monitöre boş boş bakarak zaman geçirmekteyseniz StumbleUpon size ilaç gibi gelecek.

Yazının devamını okumadan önce uykusuz geceler ve nasıl geçtiğiniz anlamadığınız saatlerden sonra gelen ertesi gün okulda ya da iş başında kahreden uykusuzluğun Stumble Upon’un yan etkileri olduğunu sizlere belirtmekte fayda görüyorum.

StumbleUpon sizin seçtiğiniz kategorilere ve zevklerinize göre ya da rastgele siteler öneriyor. Size de öneri siteleri ziyaret edip internette hoşca zaman geçirmek kalıyor. Bu sayede aramakla bulamayacağınız ve keşke şöyle bir site olsaydı diyeceğiniz, aklınıza bile gelmeyecek binlerce siteyi ziyaret etmiş ve keyifli saatler geçirmiş olacaksınız.

Kısa bir kayıt işleminden sonra kullanmış olduğunuz internet tarayıcınıza onayınızı alarak bir toolbar yüklüyor ve internet dünyasındaki uçsuz bucaksız gezintinize başlıyorsunuz.

6 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan ve sürekli yenileri eklenen StumbleUpon’un dinamik ve yaşayan alt yapısı üyelerinin her gün yeni tavsiyeleriyle daha da büyümekte.

Arama kelimeleri ile uğraşmak yerine rastgele site bulma özelliği ile de tadından yenmeyen internetin şokella kıvamındaki sitesi StumbleUpon ile sayfalarca uzunluktaki Favorilerime Ekle menüsüne hazır olun…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir