Yazarlık Kuralları

Yazılar kişi ya da kurumları rencide edici hakaret, küfür, ağır pornografik görüntüler, reklam amaçlı içerik, flood, spam vs.. içerikli olmamalıdır. Bunun dışında filitreye takılan istisnai durumlar olabilir, sorularınız ve sorunlarınız olursa elimden geldiğince bilgilendirmeye çalışırım.
Ayrıca şu da var ki yazılar Linklup.com’un çizgisine uygun olmalıdır. “O ne demek?” derseniz  3-5 sayfa gezerseniz ne demek istediğimi kolaylıkla anlarsınız.

Yazıları yazarken başkalarının yazılarını kopyala/yapıştır şeklinde göndermemenizi, bir yazıya kendi yorumunuzu katmanız önemlidir. Yazacağınız yazıya ait resim/fotoğraf, video ve link gönderilmesi, yazının kaynağının belirtilmesi gibi konulara özen gösterilmesi bir yazının daha çabuk yayınlanmasını sağlayan hususlardır.

Ayrıca illegal paylaşımlar ve illegal yol göstermelerle ilgili yazılar da yayınlanmayacaktır.

Tüm bunlara uyup Linklup.com’da yazılarını yayınlamak isteyen hevesli ve heyecanlı arkadaşlara her zaman kapımız açık…

“Yazarlık Kuralları” üzerine 2 yorum

  1. Selam, Bu siteyi hazırlarken emeği geçen herkese teşekkürler çılgın gibi çalışılmış, mükemmel olmuş,fakat galiba biraz rating düşük….Ama zaten bu sitede, nostaljiden bu anlamda ne düşündüğünüze bağlı….Herkesin anlamasını da bekleyemeyiz öyle değil mi? :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir