Yeni Batman’i Nasıl Buldunuz?

yeni_batman_05

Popüler çizgiroman karakterlerinden Batman’ın sinema uyarlaması için bu güne kadar pek çok Batman filmi çekildi. Bunların içinden en hoşuma gitmeyen (hatta sinir bozucu derecede uyuz) Michael Keaton’du bana göre. Süper özellikleri olmayan Batman’ın en önemli enstrümanları teknolojik araç gereçleri, fit durumdaki güçlü fiziği ve elbet zekasıydı. Ha bir de kötülere karşı bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle parlayan karizması bile kimi zaman kötüleri alt etmede yeterli gelebilirdi. Michael Keaton bunlardan hangisine uyup da Batman seçildi bilemiyorum ancak şu ana kadar gördüğüm en antipatik Batman karakteriydi.

Daha sonra dönemine göre Batman seçimlerinde iniş çıkışlar olduysa da genel olarak “aaaa olmamış” dedirtecek kadar kötü bir seçim olmamıştı. Tabi son seçilen Batman’in Ben Affleck olduğunu duyuncaya kadar.

Peki Ben Affleck olmasaydı da kim olsaydı. Mesela Zach Galifiankis veya Sarah Jessica Parker veya Sünger Bop. Eminim en az Ben Affleck kadar Batman olabilirlerdi. Neyse sizleri çok fazla merakta bırakmadan bu metaforların nasıl görüneceğine bir göz atalım.

yeni_batman_01
Zach Galifiankis
yeni_batman_02
Ron Swanson
yeni_batman_03
Peter Dinklage
yeni_batman_04
Beeker
yeni_batman_05
Sünger Bop
yeni_batman_06
Gary Busey
yeni_batman_07
Sarah Jessica Parker
yeni_batman_08
Don Cheadle
yeni_batman_09
Bender
yeni_batman_10
Miley Cyrus
yeni_batman_11
Nick Cage
yeni_batman_12
Sloth
yeni_batman_13
Steve Buscemi
yeni_batman_14
Val Kilmer

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir