“Zombi Virüsü Üretim Projesi” Yardımlarınızı Bekliyor

Zombi

“Her gün işe, okula gidip gelmekle geçen bir ömür pek sıradan değil mi? Peki ya işe gidip para kazanmak gibi rutin bir hayat yerine hayatta kalmak için her gün savaşsaydınız. Mesela sokağa çıktığınızda sizi yemeye çalışan zombiler gibi bir bela hayatınızın bir gerçeği olsaydı. Dünya daha zevkli bir yer olmaz mıydı?”

Projeyi kısaca böyle nitelendiriyorlar BU arkadaşlar. Bir tür zombi virüsü geliştirmek için tahminen 1 milyar pounda ihtiyaç duyuyorlarmış. Şayet kaynakları 1 milyar poundu karşılayacak güce ulaşırsa bu virüsü geliştirip insanların arasına salabileceklerini söylüyorlar. Tabi bu parayı toplayabilmeleri için sizlerin yardımlarına ihtiyaçları var. Eğer proje başarısız olursa paranız iade.

Kan çıkmazsa para yok!

Şu ana kadar 72 pounda ulaşabilmişler. Ancak vereceğiniz desteklerle bu sayı gün be gün artacak. Daha doğrusu onlar öyle olacağını umuyorlar.

““Zombi Virüsü Üretim Projesi” Yardımlarınızı Bekliyor” üzerine 63 yorum

  1. Bende bir zombi sever olarak projeyi destekliyorum.İnşallah gerçek olur.Hazırlıklara başladım zaten.Ama ben the walking dead usulü istiyorum.Koşan zombiyi öldürmesi çok zor olur.Yapın ama the walking dead usülü yapın.

  2. ***koduğumun işsiz sa*akları lan beyinsizler yok Zombi virüsüymüşte yok yardımmışta lan gerizekalılar gerçekleşmeyecek şeyler için yardım topluyonuz (ki geçekleştiğini farzedelim kendisinin ölümü için yardım toplayan pezevenkler) devlet zor durumdayken devlete yardım yok ama zombi virüsüne var.Ne zannediyonuz lan kendinizi RİCK mi zannediyonuz TWD nin etkisinde kalmış beyinsizler.Sinirimden anlatım bozukluğunun a* koydum! Doğrusu virüse falan gerek yok buna yardım yapan herkes zombileşmiş zaten.

  3. Ben inanıyorum böyle bişe olcagına..ama o gün geldiği zaman çok zorlu mücadeleler bizi bekliyor..

  4. Hiç düşündünüzmü gerçekte zombiler olsa ekşın olur diyenler annenizi babanızı ve tüm tanıdıklarınızı zombielr ısırsa ve siz onları öldürmek zorunda olsanız !

  5. yaw şu safsata diyenler dünyada herşeye bişey bulunur şu dini inanları saptırmaya çalışmayın neymiş vareden allah o yok eder eyw da kadeşim neden olmasın ?

  6. 2018′ de boyle bisey olabilir. çok mühtemel. eğer bunlari yapmazsalar bütün müslüman ulkeler birlesip batiya savas acicak .. Tr’den suan amerika tayyip’i gönderip laik islami getirmeye çalisiyor eger yapamassa saten türkiyede bu listenin içinde olucak . ingiltr amerika avrupa ulkeleri rahat herkesin evinde bi pompali vardir bizim evde sadice babamda silah var cephaanesinde 50’dir belki. bilemiyorum boyle bi viris’un üretilmesi cok kolay dğal afet cihazi yapan adamlar bunlarimi yapamiycaklar. gördüünüz zombi film’lerinin hepsi insanliği bati dünyasini bu şeye hazirlamak içindir..

  7. virüs ingilterede geliştiriliyor bu işin içinde A.B.D’de rol oynuyor 2018 yılında salgını müslüman olan ülkelere yayacaklar sonuç çok kötü olacaktır ve bu illet dünyayı saracaktır.
    kendinizi savunmanız çok zor olacak. özellikle yaşlılar çocuklar engelli insanlar bu durumdan ilk etkilenecek olanlardır.
    zaten dikkat ederseniz AMERİKA’DA SİLAH ALIMI ÇOK KOLAYDIR 18 YAŞINI DOLDURMUŞ OLMANIZ YETERLİDİR VE SINIRSIZ SAYIDA CEPHANE VE SİLAH BULUNDURABİLİRSİNİZ.nedeni ise bu bulaşıcı hastalığın yayıldıktan sonra halkın kendini rahat bir şekilde koruyabilmesidir.peki biz ne yapacağız.
    Bizde silahlanmak çok zor senede 200 mermi alma hakkınız var ruhsatlı silahların yıllık vergisi(yivli) 3500 tl civarında.
    türkiyede çok zor aslında mermi satışı serbest olsa devlet acayip satış yapar şuanda insanlarımız kaçak yollarla mermi almaya çalışıyor.insanlara nekadar çok baskı olursa suç işlemeye teşvik etmiş olursunuz.ve bu şekilde mermi alımlarında paramız ülke dışına agidiyor.
    PARAMIZ VATANIMIZDA KALSIN.umarım yetkililer bu konuya el atarlar.
    Okuduğunuz için TEŞEKKÜRLER.
    (VATANSEVER)

  8. DOĞRU ARKADAŞLAR ZOMBİE DEĞİLDE KUDUZ HASTALIĞI VİRÜSÜ BİYOLOJİK SİLAH OLARAK KULLANILACAK. SAVAŞILACAK ÜLKEYE ORDU MÜDAHALE ETMEYECEK DİREK SALGIN HASTALIĞI BULAŞTIRILACAK SONRA GELSİN TOPLU ÖLÜMLER.
    İNSAN OĞLU ÇOK YAKINDA KIYAMETİ KENDİ ELLERİYLE GETİRECEK.

  9. ya bunu yapanlar gerizekalı mı ya da hiç akılları yok mu ileriyi düşünmüyolar mı.zombi salgını yayıldığında ne olcak herkes birbirini öldürecek.herkes birbirini öldürürken bunu yapacak olan kişiler de ellerine çekirdek alıp insanlığın yok oluşunu mu seyredecekler.biraz mantıklı olun ya. salak salak şeylerle uğraşmayın.neymiş zombi salgını yapacaklarmış.kardeşim işiniz gücünüz yok mu sizin.allahallah.

  10. Helal olsun Caqoo
    lAN BU YORUM YAZANLARI HEPSİ ATEİST ZOMBİ Mİ TISSSSS GÜLDÜM LAN GÜLDÜM salaklaşmayın allahınızı severseniz.
    g.z lılar
    dünyayı vareden allah(c.c) yok edende o olacak

  11. Ya olum zombi falan safsata sizin dediğiniz şey kuduz salgını, ama şayet zombi olırsa ki olmaz, ordu bile başa çıkamaz

  12. beyler zombie virüsü İNŞALLAH OLUR ALLAHTA TEK İSTEĞİM BU ZATEN AMA OLABİLİR OLURSA GÜZEL OLUR :D

  13. http://www.milliyet.com.tr/zombiler-bilimi-ele-gecirdi–tiptakigelismeler-1446674/

    Arkadaşlar böyle bir şey olabilir lakin bu o kadar kolay birşey değil verdiğim linki okuyun.Eğer böyle birşey olursa emin olun dediğiniz ”hadi action yaşayalım wuhuuu zombileri uçuralım headshot” gibi olaylar aklınıza dahi gelmeyecektir çoğunuzun ailesi belkide gözünüzün önünde ölücektir kısacası bu tarz olaylar öyle eğlenilecek şeyler değildir.Tabi burdaki 12 13 yaşında eline daha silah dahi almamış doğada ormanda tek başına kalmamış açlık yaşamamış kişiler bu gibi olayları oyun olarak görmesi normaldir. Vesselam….

  14. arkadaslar cok tehlikeli bu virusu yaptın hadi 1 gün sonra gebercen ve silahlar onlara vız gelcek cok araştirdim ve ben obama’dan tarafim ve olumcul birsey amq boyle bosey olursa planlar yaptim aramaniz gereken no: 0535*******

  15. Ole bise olabilir de olmayabilir de olsa bile walking dead izleyenler yaşar ben evinin yaninda şok var tuncmar var polis karakolundan silah alıp hapishanede yasardim :D

  16. öyle bir şey olsa bile silah dağıtımı ve konserve yiyecek dağıtımı olurdu tabancalar ve barbunyalar

  17. arkadaşlar böyle bir şey olucak amerika birleşik devletlerine gizli bir labautuarda çalışmalara başlandı para toplanıyor. ama başkan bunu onaylamıyor gizlice yapıyorlar çünkü insanların baskısı ile yapılmaya başlanmış inanmayanlar yanlış düşünüyo (2008)de başlandı artık bitebilir

  18. Boyle bir sey olması mumkun. Fakat boyle birsey olursa bu kıyametin baslangıcıdır.

    Fakat bu hıristiyanlar için geçerlidir. Bir incil ayetinde ” cehenneme olu sığmayınca dunyada dirilecektir.” muslumanlara bisey olmıcak ayrıca olsa bile hukumet gerekeni yapar

  19. eskiden bir video seyretmiştim 2010’da insanı bir koltuğa koyuyorlar ellerini ayaklarını bağlıyorlar birşey veriyorlar sonra elektrik çarptırdılar sonra adama bişey oldu şaçları kalmadı derisine birşeyler oldu filmlerde görmüşünüzdür aynı oynun gibi birşey.sonra onu bir makineye bağladılar yuvarlaktı ellerini ve ayaklarını bağladılar çevirmeye başladılar çok hızlı çevirdiler kafası koptu ama vucütsüz halde kafası hareket etti adam zombinin kafasına bastı kafa kırıldı gitti :( :( bu gerçek arkadaşlar yalan söylemiyorum!!!!!!

  20. Zombi virüsü projesi olabilecek bişey yapılması mümkün amerikanın gizli çalışmaları var zombi ve bi çok konuda veya tepenin gözleri korku kapanı filmlerindeki gibi yaratıklar ucubeler dünyanın pek ömrü kalmadı böyle bişey yapabilirler

  21. ben bunun olmasını istiyorum size söylüyorum eğer öyle bir şey olursa tarihde bizler geçeriz hem bizden sonra gelicek olanlar hep bizi konuşurlar ölülerin altından nasıl kaçtığımızı herkez konuşur ben destekliyorum insanlığın sonunun olmasını sizinde desteklemizi isterim

  22. Allah en iyi koruyucu mu ?? şaşırmışsın sen, Allah daha kendi kitaplarını koruyamıyor neyin kafasındasın la sen , bi uyanın şu uykunuzdan artık.

  23. e tamamda izin vermezler bunu yapmalarına demişsiniz e bilim adamları projelerini yaparken kimsenin haberi varmıydı.Gizli gizli yapar deneyini salar etrafa 1 ayda temiz iş :ADasfAD

  24. Kök Hücreleri Ve Dna İle Böyle Bir ŞEy Yapılailir Atarlanan Arkadaslara Sesleniyorum Ama Tabi Yapılsa Bile Anında Ölürsünüz Çünki Dna Vücuddan Cıktımı Zaten Sizde Ölürsünüz Ha Bu Vİrüs İçin Parayı Verenlerin Beyin sıkıntısı Oldugunu Ve Yarısının Satanist Oldugunu Düsünüyorum :D
    Onun Harici Kök Hücreleriyle Bir İnsana Deli Dana+Sinir Hastalıgı Verilebilir Ve Bu İnsan Eti Yeme Manasına Gelmez Sadece Beyni Tarafından Yönetilmez Ve Saldırganlasır İnsanları Öldürür Yemez ! Zaten Deli Dana Hastalıgı Var Bi ARa Yaygındı Ve Çinde 100.000 Kişi Ölmüştü Ama Hic Deli DAna+Sinir Hastalıgını Bir ARada Görmedim.

  25. Kardeşim yukarıdaki yazıda diyorki normal hayattan sıkıldınızmı hergün işe gitmekten okula gitmetek sizcede zombiler olsaydı eğlenclei olmazmıydı diyor mallara bak zombiler senin götünden ısırnca anlarsın ozaman eğlenceyi hem zaten böyle birşey yapamazlar yapılabilir ama biz daha okadrar gelişmedik daha bizimkiler aya çıkamıyor ne virüsünden bahsediyonuz zaten böyle bir deneyin yapılmasınada izin verilmez insanlığın sonu gelir ulan bilim adamları sen deneyini bile durdurdu siz mallar hala diyonuzki zombi virüsü yapalım hayat eğlenceli olsun harbi bunlar mal sakın desteklemeyin pparayı alıp kaçar bunlar

  26. yaparlarsada büyük ihtimal insanlar üzerinde değilde ölüler üzerinde deney yaparlar gibi geliyor sonraada onları dünyaya salıp resident evil gibi bir hayatı getirmeye çalışıyorlardır ama öyle birşey olmaz aslında olabilirde olmayabilrde :D

  27. abi hepiniz kafayı yemişsiniz !! :D o kadar zombi dehşeti filmi izledim hiç korkmadım hatta isimde veriyim azıcın korkun snow dead,30g gün gece ..ayrıyetten oyununu oynadım ben çok rahatım abi adamın biri çıkmış 1 milyar paund dio bunlarda sakın vermeyin dio .d adam sizi yürütüyo xd zombi denen şey mi var hacı ya ? çok zombi görmek istiosanız qidin new york'a 5!ci caddeye onlar sizi zombi yapar :D allah!ım sen bunlara aklı fikir ver xd

  28. hem filmlerdeki gibi olamaz adamlar senaryoyla kurtuluyor biz ölürüz
    gerçi ALLAH her istediğiniyapar

  29. akıllımısınız dünyaya 1 tane versen çocukları yiyecek ailelerin haberi olmadığı için çocuklar
    aileleriniyiyecek dünya bitecek zombi dediniz şey ÖFKE VE AÇLIK bu bir araya gelirse dünyanın
    sonu gelir

  30. Keşke olsaydı ya!! elime bi silah vercekler alayını dağıtırım hepsinin haaa ^o^ Hayatta ekşında olmalı filmlerdeki gibi =(

  31. BeyLer hepinize diyorum zombi yok yada var diyenler için. googlede bi arayın bi süre bakın neler yazıyor sonra gelip konuşun.

  32. Malmisiniz nesiniz ya salaksiniz hepiniz böyle salakça biseyi nasil desteklersiniz eger dünya böyle olursa hepiniz geberirsiniz salaklar zevk için zombi salgini yapilirmi malmisiniz siz :-[ :-[

  33. aslında olsaydı fena olmazdı ama ordu kontrolü arasında ailelere silah dağıtılsaydı baba keleş anne uzi çocuklar desert eagle bide antivües olsaydı yapılabilirdi

  34. Siz iyi misiniz?vallahi iyi misiniz destek verenınde aklına vereyım ben o desteğı adamlar parayı toplayacaklar sonra uçacacaklar dünyanın öbür ucuna ama adamlar doğru söylüyorrsa da

    ALLAH VAR VE ALLAH BİZİ BOŞUNA YARATMADI VE ALLAH BOŞUNA EN İYİ KORUYUCU DEGIL

  35. siz artık zombileri izleye izleye zombi kafalı olmuşunuz az düşünün böyle bişi olabilirmi bi kere bi insanın bi insan etini ağızıyla parçalaması ki derinin altında kaslar war koparamaz yada ağızıyla sırıp parçalayamaz :D az düşünün

    1. biraz doğru diyosun ama sacma dediğn gel ısırıyım kolunu bak ne oluyo akılvar yani sanki elin titanium :D

  36. Ne mal insanlar var yahu :) Bi mal çıkmış bunu yazmış. Bir sürü malda "olmaz böyle şey!!" "destek vermeyin" diye yorum atmış. Beyin bedava!

  37. lan kafayımı yediniz siz olum zombi vürüsü yayılırsa görürsünüz ebenizinkini lan bu paraya vermem vereninde aklından şüphe duyarım salakmısınız nesiniz ya zaten böyle bişey gerçek olamaz

  38. Kafayımı Yediniz Lan Yer Lan Onlar BİZLERİ mANYAK hERİFLER aRAYAN bELASINIDA bULUR mEVLSASINıda Resmen İnsanları Öldürceksiniz

  39. manyakmısınızzzz olum siz böleee şşşeeyyy yapılırmı sakınnn destek vermeyin!!!!! sizinde zombilerden farkınız kalmaz

  40. siz film izleye izleye icene kafayı yemişsisinz ben 12 yaşındayım la yuh size böyle bir şey olabilirmi sizce kendinize gelin ya zombi diye bir şey yok .

    1. mehmet öyle bişe olsa nası hapse gircekler.zaten her yerde zombi olck salak.ama çok saçma bişe bu.eğer bu virüsü yayarsanız görürsünüz ebeninkini.

    2. O saatten sonra hapise girse ne olcak halk diye bişey kalmıcak kural yok gir çık dükkanlara o zaman insan gördünmü kaçarsın tabi iyi cephaneliğin koruman falan varsa ancak hayatta kalırsın oda bi zeka falan gerek :D

  41. BU GERÇEK DEİLDİR TABİKİ PARAYI KIRMAK İÇİN YAZILMIŞ BİRŞEY AMA GERÇEK OLSAYDI SPR OLURDU!!

  42. BU GERÇEKMİ GERÇEKSE SİZ HAYATI MAFFEDİYORSUNUZ OLURMU BÖYLE BİRŞEY ZATEN EKONOMİK KRİZ VAR ŞİMDİDE ZOMBİ KRİZİ GELDİ YAPMAYIN BÖYLE BİRŞEY YANİ ŞÖYLEMİ OLACAK ZOMBİLER GELECEK BİZ MP5,KELEŞ,TEK KIRMA,POMPALI,AĞIR MAKİNALI TÜFEK ,F 16 TIYLA ONLARLA SAVAŞACAĞIZ YAPMAYIN KURBAN OLAYIM

    1. :D:D:D:D::D Çok güldüm lan :D
      yorumlara Kop :D:D Allah sizi nasl biliyorsa Öyle yapsın :D ahaha:D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir